This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Mei Properties

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Rr. Don Bosko
Numri i telefonit:
06********  Show phone
Tirane

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, ambj...

Postuar Aug 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
€77,090.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent Biznesi dhe Biznesi. Ambjenti me nje siperfaqe 255 m2 totale dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjentin ...

Postuar Aug 16, 2018  tek Te tjera
€892,500.00
Tirane

Ne Rrugen e Kosovareve, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 63 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizoh...

Postuar Aug 09, 2018  tek Te tjera
€600.00
Tirane

Aktualilsht ne gjendje pune dhe jepet totalisht i mobiluar. SIperfaqe brendshme 65m2 dhe veranda 60m2. Per me shume informacion, apo nje vizite...

Postuar Aug 06, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me tulla silikati. Organizohet nga n...

Postuar Aug 02, 2018  tek Apartamente me qera
€52,000.00
Tirane

Ne Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Postuar Aug 02, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Apartamenti eshte i organizuar si me poshte...

Postuar Aug 02, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Tirane

Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent I Pershtatshem Per Zyra. Ambjenti me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti or...

Postuar Aug 02, 2018  tek Te tjera
€1,200.00
Tirane

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 7-te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

Postuar Aug 02, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 tek rruga Abdyl Fasheri. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhinen, dy ...

Postuar Aug 02, 2018  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Ne rrugen Pjeter Budi, Prane Drejtorise se Shendetit Publik Jepet me qira Apartament 2+1, ne katin e pare te nje vile 3 -kateshe. Apartamenti eshte...

Postuar Jul 31, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera Apartament 1+1+ vend parkimi tek 9Kateshet. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, shume afer rruges. Orjenti...

Postuar Jul 27, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Ne Don Bosko, Kompleksi Vizion+, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i ...

Postuar Jul 24, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet ambjent biznesi dupleks ne Yzberisht. Ambjenti ndodhet buze rruge. Kati i pare eshte 250 m2 dhe kati i dyte 217 m2. I veshur me vetrate ...

Postuar Jul 18, 2018  tek Te tjera
€373,600.00
Tirane

Shitet ambjent biznesi ( open space ) ne Yzberisht. Ndodhet buze rruge, i veshur me vetrate xhami dhe ka dy hyrje - dalje. Eshte i pajisur me linje...

Postuar Jul 18, 2018  tek Te tjera
€266,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin 5, me orjentim perendim. Organizohet nga nje ambjent ndenje, aneks gatimi, ballkon, nje dhome gjume dhe nje tualet. ...

Postuar Jul 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Apartament me nje siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga ambjenti ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet ...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente me qera
€290.00
Tirane

Ne Rr. Kastriotet, jepet me qira qpartament 1+1. Me siperfaqe 55m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizoh...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet apartament me qira 2+1 ne Don Bosko. Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Katin i trete, ...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€340.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Materniteti i Ri. Apartament me nje siperfaqe 100m², ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Ambjenti orga...

Postuar Jul 11, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top