This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Anik

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: sarande
Numri i telefonit:
06********  Show phone
Sarande

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte komletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kond...

Postuar Jul 08, 2018  tek Apartamente me qera
€4,000.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga...

Postuar Jul 08, 2018  tek Shtepia ne shitje
€240,000.00
Go to top