This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Inovest

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Ish Blloku
Numri i telefonit:
06********  Show phone
Tirane

Shitet super apartament me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande. Apartamenti ka...

Postuar Jul 08, 2018  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qira Vile 4 kateshe me siperfaqe kati 150 m2 dhe totale 600m2 plus oborr 260m2. Vila eshte e organizuar ne 4 kate ku ne katin e pare esht...

Postuar Jul 08, 2018  tek Shtepia me qera
€2,500.00
Go to top