This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Mei Realty Don Bosko

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Rruga Don Bosko, Pallati Meld shpk, nr 04
Numri i telefonit:
+3********  Show phone
Tirane

Ne zonen e Unazes se re, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti i ndodhur ne katin e 6, organizohet nga ambjenti gatim - ndenjes, nje dhome gju...

Postuar Oct 16, 2018  tek Shtepia me qera
€250.00
Tirane

Tek Kopshti Botanik, jepet me Qira Apartament 1+1. Me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambjen...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ne Mezez, 500m larg Top Channel, shitet toke me siperfaqe 6100 m2. Disponon certifikate pronesie. Cmimi: 60 euro / m2 Per me shume info apo nje...

Postuar Oct 15, 2018  tek Toke ne shitje
€366,000.00
Tirane

Ne Rr. Ferit Xhajko, prane Medresese, Jepet me Qira Apartament 2+1 per Banim. Apartamenti me nje siperfaqe 108 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim o...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tuale...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
Tirane

Tek Zogu i Zi, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, dy ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Vore

Ne Vlore, zona e Lungomares, shitet aprtament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes. nje dhome gjumi, nje tualet d...

Postuar Oct 10, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

OKAZION - Tek "Rruga e Dibres", Selvia, shitet Biznes "Klinike Dentare". Me hyrje dhe fasade ne rruge kryesore. Me klientele te konsiderueshme prej...

Postuar Oct 10, 2018  tek Te tjera
€12,000.00
Tirane

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, bal...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, jepet me qira ambjent komercial, ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore me siperfaqe 54 m2 i organizuar me 1...

Postuar Oct 08, 2018  tek Te tjera
€300.00
Tirane

Komuna e Parisit, prapa shkolles Edit Durham, Jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim. Organizohet nga nje dhome nden...

Postuar Oct 06, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Ne rrugen e Kavajes, prane kompleksit te ambasadave, Jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, pallat ekzistues. Organi...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ne Astir, prane Vila L, Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe ga...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Ne Yzberish, prane "Fitness Unik" jepet me qera ambjent komercial. Organizohet nga nje hapesire dhe nje tualet. Ambjenti mund te perdor per zyra, d...

Postuar Oct 03, 2018  tek Te tjera
€250.00
Tirane

Ne zonen e Astirit, shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti me sip.173m2 dhe organizohet nga ambjenti i gatimit, ngrenies dhe ndenjes, 3 dhom...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€121,100.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, Jepet me QIRA apartament 4+1+2 tualete, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, por me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje,...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Ambjent open space per shitje ne zonen e Unazes se Re. Ndodhet ne katin -1, pjese e nje komplesi ndertuar vitet e fundit ne zonen e Unazes se re. ...

Postuar Oct 03, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Tirane

Shitet ambjent komercial ne katin e dyte ndodhur ne Unazen e Re. Ambjenti eshte 110m2 brenda dhe 200m2 verande. Me dokumeta te rregullta prionesie...

Postuar Oct 03, 2018  tek Te tjera
€220,000.00
Tirane

URGJENTE.......Shitet Biznesi ne Vizion+, Don Bosko. Biznesi ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone, me nje klientele te rregullt nder ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€40,000.00
Go to top