This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Mei Realty Don Bosko

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Rruga Don Bosko, Pallati Meld shpk, nr 04
Numri i telefonit:
+3********  Show phone
Tirane

Shitet Apartament 2+1 tek Golden Park. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi ne ndertim tek Golden Park. Organizohet nga nje sallon...

Postuar Feb 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,500.00
Tirane

Prane qendres Kristal, jepet ambjent biznesi me qira. I organizuar ne 2 ambjente, 1 tualet dhe nje verande. Me siperfaqe 140 m2, i ndodhur buze rru...

Postuar Feb 15, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Prane ish stacionit te trenit, jepet me qira ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne katin e 1 banim, buze rruge, totalisht i shtruar ne pllake, fas...

Postuar Feb 15, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane

Prane Gjimnazit Partizani, ne Rr. 4 Deshmoret, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ai ka nje siperfaq...

Postuar Feb 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,000.00
Tirane

Ne rrugen Don Bosko, brenda nje kompleksi shume cilesor shitet dyqan. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 67 m2. Eshte ambjen...

Postuar Feb 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€124,000.00
Tirane

Ne rrugen Teodor Keko, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ne nje pallat...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Tek Stadiumi Qemal Stafa ,tek Ambasador 2, jepet me qira ambjent biznesi ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i organizuar nga nje ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€410.00
Tirane

Prane Doganes, Jepet me qera objekt 2 katesh. Godina organizohet ne 2 kate, ku secili kat ka nga 1 tualet. Siperfaqe totale 450 m2 dhe 150 m2 park...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€1,000.00
Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish. Apartamenti eshte i pershtatur ne 2+1. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberish. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€43,000.00
Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish, prane karburant Gega. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€47,000.00
Tirane

Ne rrugen Medar Shtylla, jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, laborator etj. Organizohet nga 3 hapesira dhe 2 tualete. Vendodhja...

Postuar Feb 12, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Tek Pallati me Shigjeta jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai eshte i...

Postuar Jan 31, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen e Durresit, mbrapa Drejtorise se Doganave. Larg 50 metra nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet...

Postuar Jan 31, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Shitet apartament ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Orion. Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhen ne katin e pare banim. Organizimi eshte i rregullt dh...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Tirane

Jepet apartament 2+1+2 tek Paza i ri. Ne nje pallat cilesor kati i 4. Ashensori zbret deri ne parkim. Organizohet nga nje sallon me dalje ne ballko...

Postuar Jan 28, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Don Bosko, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje tualet (me dritare) dhe 2 ballkon...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente me qera
€270.00
Tirane

Jepet dyqan me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore perballe me inxhinierine e ndertimit. Ambjenti eshte 72m2 dhe ...

Postuar Jan 16, 2019  tek Dyqan me qera
€2,000.00
Tirane

Prane Institutin te Higjenes, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, nje dhome gjume dhe nje tualet. N...

Postuar Jan 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Prane Institutin te Higjenes, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, nje dhome gjume dhe nje tualet. ...

Postuar Jan 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top