This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Supreme Agency

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Shkoder , Rr. Daut Boriçi , L. Perash
Numri i telefonit:
+3********  Show phone
Shkoder

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 , kati i 4° . Apartamenti ka : 👉 1 sallon 👉 1 dhome gjumi 👉 1 aneks 👉 1 tualet 👉 1 ballkon Apartamenti esh...

Postuar Apr 08, 2021  tek Apartamente ne shitje
€31,000.00
Shkoder

Shitet Apatament 2+1 i modifikuar -siperfaqja 52m2 ne kat te 3 -apartamenti i ri, totalisht i rikostruktuar dhe shitet me arredimin ne foto -me dok...

Postuar Apr 08, 2021  tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Shkoder

Mundesi e arte investimi. 📐Toke me siperfaqe 23 dynym. 📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagjen Bahcallek. 📍Siperfaqja e konsiderueshme dhe po...

Postuar Apr 08, 2021  tek Toke ne shitje
€1.00
Go to top