mobilje te perdorura ne shitje

Postuar Oct 30, 2015 | Vizita: 2087 | Referenca Nu: #9863
Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Kërkoj

Kerkojme per te blere mobilje te perdorura ne shitje. Jemi nje dyqan i vogel ne tirane qe shesim mobileri te perdoruara dhe blejme

Map
Informacionet për kontakt
Emri juaj: Ida
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Tirane, shes...

Tirane
€0.00
Tirane, shes Tavolina lokali 2500 Leke/cope .:

Tirane, shes...

Tirane
€25.00
Tirane oferte POLTRON RELAKS GALAXY SOFT BIANCO

Tirane oferte...

Tirane
€0.00