Refine your search

Durres

Shitet toke ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Toka ka siperfaqe 3700m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pe...

Postuar Aug 08, 2017  tek Toke ne shitje
€130,000.00
Durres

Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh . Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 ban...

Postuar Aug 13, 2017  tek Shtepia me qera
€200.00
Durres

Pespa Alumin Shpk., shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit kërkon te punesoje nje person qe te kete mbaruar nje nga deg...

Postuar Jul 25, 2017  tek Programers, Kompjuter
€0.00
Durres

Pespa Alumin Shpk., shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit kërkon te punesoje nje person qe te kete mbaruar per gjuhe t...

Postuar Jul 25, 2017  tek Te tjera
€0.00
Durres

Laptop HP EliteBook HP 8560p i sjelle nga Zvicra ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence, Procesor Core i7 2.8Ghz, Ram 8Gb Hdd 500Gb, 15.6...

Postuar Jul 21, 2017  tek Kompjutera
€390.00
Durres

Golem afer Hotel Grint, vetem 100 m larg detit Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me...

Postuar Jul 17, 2017  tek Apartamente ne shitje
€28,000.00
Durres

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:0...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Durres

Durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjesa lart me 4 hapje,pjesa posh...

Postuar Jan 30, 2011  tek Mobileri
€0.00
Go to top