Refine your search

Korce

Shtepia eshte 350m e cila perbehet nga obori 30m shtepia 80m secili kat dhe pjesa tjeter eshte bace mbrapa shtepise.Cmimi eshte i diskutushem.N tel...

Postuar Sep 12, 2017  tek Shtepia ne shitje
€8,000.00
Go to top