Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Toke are

€40.00  | Lezhe
Postuar Jun 08, 2017 tek Toke ne shitje

SHITET TOKE ARE,ME ÇERTIFIKAT PRONESIE QE NDOLLET PRANE RRUGES DHE 2.3 KLM NGA BREGDETI TALE,LEZHE TOKA SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI INFO..00355 694137022

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke/Are ne shitje

€67,391.00  | Lezhe
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe totale prej 1650 m² dhe me adrese në Ishull Shëngjin, zona e depozitave tek Liqeni i Kenallës. Prona ndodhet buzë rrugës...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje prane bregdetit te Shengjinit

€63,000.00  | Lezhe
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament i sapoperfunduar prane detit ne zonen e plazhit ne Shengjin. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilesore, te pozicionuar ne vijen e pare me pamje te mrekullueshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Zona "Lezhe"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek