Refine your search

Lezhe

SHITET TOKE ARE,ME ÇERTIFIKAT PRONESIE QE NDOLLET PRANE RRUGES DHE 2.3 KLM NGA BREGDETI TALE,LEZHE TOKA SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI INFO..003...

Postuar Jul 19, 2017  tek Toke ne shitje
€40.00
Lezhe

APARTAMENTI KA SIPERFAQE 80 M2 DHE PERBEHET NGA NJE DHOME GJUMI,SALLON-KUZHINE,BANJO ME DRITARE,BALLKON.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PAL...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Lezhe

Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhe dhe 2km e 500m nga bregu i detit. * Përbërja e Tokë...

Postuar Jul 13, 2017  tek Toke ne shitje
€320,000.00
Lezhe

Shitet apartament i sapoperfunduar prane detit ne zonen e plazhit ne Shengjin. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilesore, te pozic...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€63,000.00
Go to top