Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Jepet me Qera

€1,100.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera Dyqan me siperfaqe prej 126 m², me vendodhje te Ish-5Heronjte ne katin e II-te te nderteses. Ambjenti ofron nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 1+1 ne shitje ne Dergut perballe gjimnazit Oso Kuka

€52,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne katin e VI-të. Apartamenti...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje tek ish 5 Heronjte

€68,900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne qendër të Shkodrës me adresë: Rruga Qemal Draçini, tek ish 5 Heronjtë. Prona ndodhet në katin e IX-të të një pallati, me një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg

€52,500.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35m² dhe eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + ZYRE

€900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberritur tek '' Ura e Mesit". Kapanoni perbehet nga: - Kati I, ambjenti nuk ka ndarje me mure por ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 1+1 per qera

€145.00  | Shkoder
Postuar Jun 12, 2017 tek Apartamente me qera

Sun Real Estate ofron per qera nje aparatment 1+1 me adrese te rruga e Tafiliceve, perballe me shkollen Oso Kuka, apartamenti ndodhet ne katin e 7 -te (5-te banim), ka nje siperfaqe totale prej...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient per biznes/zyra me qera

€365.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera një ambient me adresë te pedonalja Kolë Idromeno, sipër bankës Intesa Sanpaolo, ky ambient zë një sipërfaqe totale prej 87 m² dhe ndodhet në katin e IV-t të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

€335,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Hotele ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon nje siperfaqe totale prej...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke ne shitje ne Velipoje

€80,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte pershtatshme per perdorime...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera

€250.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Shtepia me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komison per qeramarresin. Jepet me qera Vile 2+1 me siperfaqe 110 m², L."3 Heronjte" Rr."Marije Kraja". Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe vetem 5 minuta larg...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Hyrje 4+1 ne shitje ne Shkoder

€135,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti te pozicionuar dhe qe mbulon te gjithe katin e fundit te nje pallati me adrese: rruga Qazim Hoxha ne Rus (pallatet e reja). Apartamenti ka nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera apartament sip 60 m2

€200.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia me qera

CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bulevardi Bujar Bishanaku. ( Rruga e gjane, tek stadiumi) Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje te Tatim-Taksat ne Shkoder

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet papfingo sip 800 m2

€450,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

CITYHOME ka per te shitur papafingo sip 800 m2. Adresa: Rr. Mbreti Gent. Shkoder Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan/Lokal me qera ne Shkoder

€222.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me siperfaqe 68m² dhe adrese: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, ne krah te gjimnazit "Jordan Misja". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, ka nje pozicionim shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Zona "Shkoder"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek