Refine your search

Shqiperi

Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumi Vacancy-e pas punës në Departamentet e Kompanive tona. Për s...

Postuar Aug 10, 2017  tek Bar, Restorant, Hotel
€6,000.00
Shqiperi

Shitet apartament 1+1 tek sheshi "Avni Rustemi". Apartamenti ka siperfaqe 80.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Am...

Postuar Jul 31, 2017  tek Apartamente ne shitje
€1,300.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg, hyrja ka nje siperfaqe totale pr...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia ne shitje
€70,000.00
Shqiperi

Phone 5s i sjelle nga USA. Punon me cdo lloj karte Ne gjendje perfekte, Me garanci Cmimi 22 900 lek i diskutuar ne me te m...

Postuar Jul 25, 2017  tek Telefona, PDAs
€173.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditsh...

Postuar Jul 20, 2017  tek Veshmbathje
€40.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€20,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€20,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€4,115,217.00
Shqiperi

Laptop ASUS X553M 15.6 inc, ngjyra e bardhe, ne gjendje pothuaj si i ri, i sjelle nga Gjermania, prodhim i vitit 2017 • Procesor dual core N2840,...

Postuar Jul 17, 2017  tek Kompjutera
€190.00
Shqiperi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab Disqe rezistente, dopio disqe Amortizato...

Postuar Jul 17, 2017  tek Te tjera
€190.00
Shqiperi

Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e kartert Ram 4Gb Hd...

Postuar Jul 17, 2017  tek Kompjutera
€350.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron një apartament 2+1 në shtije në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti. Me një s...

Postuar Jul 15, 2017  tek Shtepia ne shitje
€45,260.00
Shqiperi

Shitet apartament luksoz ne hyrje te Kodrave te Liqenit, perballe fakultetit te Ekonomise. Apartamenti i vendosur ne nje zone elitare te Tiranes ka...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€228,800.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 2+1, ne Rrugen e Kavajes, prapa Kishes Katolike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri te pajisur me as...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top