Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Jepet lokal me qera tek Xhamliku

€600.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet lokal me qera ne Rr. Qemal Stafa tek Xhamlliku. Lokali ndodhet ne katin zero te nje pallati me nje siperfaqe te brendeshme 60 m2 dhe 56 m2, ka verande dhe ka hipoteke. Ambienti eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje tek "Pazari i ri"

€1,300.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 1+1 tek sheshi "Avni Rustemi". Apartamenti ka siperfaqe 80.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka ne perberje 1 dhome gjumi + kuzhine dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit.

€2,080.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera ambient zyre ne Rrugen e Elbasanit. Zyra ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 87.58 m2 . Ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, i shtruar me parket. Ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.

€90,000.00  | Shqiperi
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 94m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR

€400.00  | Shqiperi
Postuar Jun 04, 2017 tek Kujdesje per femijet

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR lajmrohu ne viber vetum zonje me provoj 0041763796620

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Bilal Golemi, prane Shkolles Fenix.

€350.00  | Shqiperi
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Bilal Golemi, prane Shkolles Fenix. Zyre me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kujdesje per femije france

Shqiperi
Postuar May 30, 2017 tek Kujdesje per femijet

Kemi 2 femije 5 dhe 3 vjec dhe kerkojmnje zonje/zonjushe per kujdesin e tyre gjate orareve te punes 6 ore ne dite max 5 here ne jave,gjate muajve korrik gusht.per detaje me te hollsishme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

xhaketa per femra 2011

€0.00  | Shqiperi
Postuar Dec 09, 2011 tek Veshmbathje

xhaketa per femra te vitit 2011 ne shitje 

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

xhinse 2011

€0.00  | Shqiperi
Postuar Dec 09, 2011 tek Veshmbathje

xhinse te vitit 2010, 2011, 2012 per vajza te reja me shumice dhe pakice me cmime te ndryshe dhe produkte te ndryshme. Cmimet vazhdojne nga 10 euro e siper. Tel: +447426929240

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Qytete Shqiptare

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 24, 2011 tek Te tjera

Qytete Shqiptare Tirana Durresi Shkodra Vlora Elbasani Korca Berat i Fieri Gjirokastra Dibra Kukesi Pogradeci Saranda Kruja Lezha Kucova Lushnja Kavaja Permeti Tepelena...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Flamuri,,

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 24, 2011 tek Poezi

  Flamuri   Skenderbeu kur jetonteShqipëria lulëzonte. Ishe e fortë, ish e zonjëKish në flamur një shqiponjëNjë shiponjë me dy...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Google hoqi dorë nga shtatë projekte

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 24, 2011 tek Si te

  Google hoqi dorë nga shtatë projekte Kërkuesi udhëheqës botërorë i Internetit Google publikoi të martën se ka ndërprerë punën...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Si ta kuptoni se jeni në fund të lidhjes

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 24, 2011 tek Si te

Si ta kuptoni se jeni në fund të lidhjes Nëse jeni në një lidhje të gjatë, nganjëherë e ndjeni e nganjëherë jo, se po afrohet fundi i saj....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

8 Njerezit me inteligjente ne Bote Cafare esht IQ?

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 22, 2011 tek Si te

  IQ Quhet Matja e inteligjences te nje personit. Me poshte gjinden 8 personat me inteligjente ne bote.   1. Nga Korea:  Kim Ung-Yong – IQ =...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Darka në shtrat zgjon fantazinë

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 21, 2011 tek Si te

Darka në shtrat zgjon fantazinë Zierja e gjellëve për të dashurën tuaj është mënyra më e mirë për mposhtjen e egërsisë...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

5 Njerezit me te pasur ne Bote

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 20, 2011 tek Si te

Me poshte gjinden 5 njerezit me te pasur ne bote. 1 Carlos Slim (Mexico)    2 Bill Gates (United States)    3 Warren Buffett (United States)    4 Bernard...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kompiutri i pare apple

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Te tjera

Kompiutri i pare apple qe eshte krijuar nga Steve Jobs ne garazhin e prinderve te tij. Apple-1 doli ne shitje ne korrik te vitit 1976 me cmim $666.66 Dollar dhe ishin prodhuar afersisht vetem...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Mesime, Gjuhe te huaja

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane Ofroj kurse private të gjuhës gjermane për të gjitha nivelet dhe për të gjithë ata që duan të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kalon rrethimin e majmunëve, përfundon në spital

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Lajme

Kalon rrethimin e majmunëve, përfundon në spital Majmunët njihen nga të gjithë si qënia më e zgjuar pas njeriut, por kjo nuk do të thotë se ata...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kafkë alieni?

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Lajme

Kafkë alieni?  Një kafkë shumë e madhe e zbuluar në Peru ka habitur antropologët jo vetëm për përmasat e saj, por edhe për formën e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Zona "Shqiperi"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek