Refine your search

Tirane

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Blv. Gjergj Fishta, prane ish-Nisharaku. Apartament 1+1+1WC, me siperfaqe 67 m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne k...

Postuar Jul 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kompleksit Vizion+. Apartament 1+1+1WC+1blk, me siperfaqe 70 m², i shtruar ne parket, ndodhet...

Postuar Jul 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€46,900.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 93.1 m2 , i mire organizuar ne 2+1 n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Shtepia ne shitje
€71,700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. e Dibres, afer Shkolles Bashkuar. Apartamenti ka sip. 94.2 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet e...

Postuar Jul 21, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,550.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. e Dibres. Apartamenti ka sip. 94 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete e ballkon. Apartamenti ndo...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€72,550.00
Tirane

Apartament 3+1 me qera ne Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit "Petro Nini Luarasi". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri. Ambie...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfa...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfa...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€57,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfa...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring Center. Apartamenti ka nje siperfaqe 156m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€171,600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 99 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma ...

Postuar Aug 15, 2017  tek Apartamente ne shitje
€76,300.00
Tirane

Jepen me qera ambiente komerciale ne zonen e Bllokut, Rr. “Brigada e VIII”. Ambientet ndodhen ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge kryeso...

Postuar Aug 15, 2017  tek Apartamente me qera
€2,800.00
Tirane

Shitet apartament super luksoz prane zones se Bllokut, Rr. “Gjin Bue Shpata”. Apartamenti ka siperfaqe 222 m2, ndodhet ne katin zero te nje pallati...

Postuar Aug 15, 2017  tek Apartamente ne shitje
€550,000.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 , i mire organiz...

Postuar Aug 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€74,400.00
Tirane

Shitet/Jepet me qera dyqan ne Rr. “Milto Tutulani”, prane Fakultetit Juridik. Dyqani ka siperfaqe 165 m2, ndodhet ne katin zero, ka ne perberje 2 t...

Postuar Aug 10, 2017  tek Te tjera
€360,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1, ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , ...

Postuar Aug 07, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepen me qera zyra me siperfaqe 150m2 ne zonen e Bllokut, ne Rr. ” Ibrahim Rugova”. Zyrat ndodhen ne kat te 6-te te nje pallati te ri ne perdorim p...

Postuar Aug 07, 2017  tek Te tjera
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, Rr. “Irfan Tomini”. Apartamenti ka siperfaqe 88 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues por i...

Postuar Aug 03, 2017  tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Tirane

TIRANE QERA 1 + 1, teresisht I MOBILUAR, KOMUNA E PARISIT, KOMPLEKSI KIKA, KATI 3, 2 ASHENSORE, 280 Euro/muaj, TEL. 0693696370

Postuar Aug 03, 2017  tek Apartamente me qera
€280.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane pallatit me shigjeta, ne fund te Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, ka siperfaqe 110 m2 dhe ...

Postuar Aug 01, 2017  tek Apartamente me qera
€225.00
Go to top