Refine your search

Vlore

Shesim toke ne dhermi me siperfaqe 200m2 me dokumenta te regullta numer telefoni 0699162954.

Postuar Aug 10, 2017  tek Te tjera
€1.50
Vlore

Shitet ndertese ekzistuese ne Riviere, ne Vuno (Jale). Ndertesa perbehet ne 2 kate dhe ka nje siperfaqe ndertimi 350m2 dhe verande rreth 50m2. Nder...

Postuar Jul 15, 2017  tek Te tjera
€125,000.00
Vlore

Shitet toke me siperfaqe 7160m2 ne Zvernec te Vlores. Toka ndodhet ne vije te pare ne nje nga plazhet me magjepese dhe te bukura te bregdetit dhe v...

Postuar Jul 15, 2017  tek Toke ne shitje
€214,800.00
Vlore

Shitet toke me siperfaqe 7000 m2 ne plazin e mrekullueshem te Gjipese, ne Vlore. Toka ndodhet ne vije te dyte ne nje nga plazhet me magjepese dhe t...

Postuar Jul 15, 2017  tek Toke ne shitje
€210,000.00
Vlore

QERA DHERMI, DHOME BALLKON BANJO, 20M NGA DETI, REZIDENCA ELITE, TV HD, PARKIM, GUZHINE, DIGITALB, KONDICIONER, 45 EURO NATA Qershor, 55 euro n...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€45.00
Vlore

SUPER OKAZION SHITET/ QERA Apartament VLORE BULEVARDI VLORE- SKELE, kryqezimi Kali Trojes, 2 + 1, 2 BANJO, 3 BALLKONE, teresisht I MOBILUAR 102M, K...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Vlore

Shitet apartament ne Vlore. I pozicionuar ne nje zone rezidenciale prane kompleksit Liro. Zona eshte e rrethuar dhe e siguruar me roje, gje qe e be...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Vlore

Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jaht...

Postuar Jul 13, 2017  tek Turizem
€1.00
Vlore

 Vlore, shes telecamera sony dcr-vx-2000  pershendetje ,shes kemer sony min-dv dcr-vx-2000 3-CCD me ore pune 180 orene gjendje shume te...

Postuar Feb 04, 2011  tek Kamera, Aparate
€0.00
Vlore

Vlore, jap me qera apartament (Uji i Ftoht)  Uji i FtohtDisponojm Apartamente 1+1 2+1 dhe Studio per pushimet vertore ne Zonen e Vlores Rad...

Postuar Feb 04, 2011  tek Apartamente me qera
€0.00
Vlore

HOTEL   TOZO VLOREAddress:   Square  Isa  BoletiniRoad   Vlore-Skele , VloreTel:+355 33 2381918 Rooms /36 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   PARADISE  BEACHAddress: Radhime , VloreMob:+355 69209515426 Rooms /74 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   PALASA Address: Palase , Vlore Mob:+355 69207255512 Rooms /40 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   DHERMIU Address: Dhermi , Vlore Mob:+355 68220057812 Rooms /29 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL    LUCIANOAddress: Dhermi, Vloremob:+355 6824063087 Rooms /20 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL  DRYMADES Address: Kondraq , Dhermi,Vlore

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   FLAMINGO Address:  Square  Uji  i Ftohte , Vlore

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

Hotel VLORA Sheshi i Flamurit15 room, 38 bedTV, air conditioned, , minibar, restaurantTel 355 33 30220 / 31777

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

Hotel NEW YORKL.�Uji i Ftohte�, Rr.�Belvedere�, VloraRooms  45, Beds  100Tel. (033) 246 49, Fax. (033) 246 48; Mob. 068 203 5059 

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Go to top