Refine your search

Vore

Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmim...

Postuar Jul 21, 2017  tek Shtepia me qera
€20.00
Vore

Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jaht...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
Go to top