This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Pista “Kosova”, në Durrës. Apartamenti ka sipërfaqe 63.6 m² dhe ndodhet në kati...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Durres

Toka ndodhet ne Durres, prane Currilave te Porti i Gjermanit. Siperfaqja totale e tokes eshte 13000 m2, eshte e ndare ne dy pjese, njera 7393 m2 nd...

Postuar Nov 16, 2019  tek Toke ne shitje
€2,600,000.00
Durres

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, Shtepi 1 kat , me sip 115 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
Durres

Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet , kati i 1 , perdhe : Magazine me sip. 400 m2 dhe Kati i dyte Magazin...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Durres

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€390.00
Durres

Shitet truall me siperfaqe 1000 m2 ne Durres. Ne truall ndodhet dhe 1 shtepi i cili ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. I pajisu...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€120,000.00
Durres

Shitet apartament 2+1 ne Durres ne zonen prane Shkembit te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te banim me orientim nga Lindja. Ka siperfaqe 7...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Durres

Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Durres

Shitet apartament 1+1 tek pista Kosova ne Durres. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 63.6 m2 te organizuar ne 1 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Durres

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrenie • kuz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Durres

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrënie dhe kuz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrënie dhe kuz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrenie • ku...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Go to top