This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Sarande

Jepet me qera apartament pushimi ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te organizuar ne 1 soxhorno...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€40.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga...

Postuar Jul 14, 2019  tek Shtepia ne shitje
€240,000.00
Go to top