This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Zyrat ndodhen te Tregu Elektrik. Kane siperfaqe totale prej 752 m2, ku njera eshte 332 m2 dhe tjetra 420 m2. Ne kete hapesire jane te perfshira 1 r...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre ne shitje
€420,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Markates se Vjeter. Ka siperfaqe totale prej 54 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballk...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Rruga e Kavajes. Ka siperfaqe totale prej 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 koridore, 1 tualet dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te 21 Dhjetori, prane Diamond. Ka siperfaqe totale 130 m2, te organizuar ne 4 dhoma te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesira q...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. N...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€20,000.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te Rruga Bardhyl, prane Oslos. Ka siperfaqe totale prej 18 m2 ku perfshin dhe 1 tualet. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndr...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€240.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Markates se Vjeter. Ka siperfaqe prej 54 m2 e organizuar ne: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€51,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhte te Petro Nini te Rruga "Margarita Tutulani". Ka siperfaqe totale prej 80 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Pazari i Ri te Rruga "Tefta Tasho Koco". Ka siperfaqe totale prej 60 m2 te organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet në oxhak. Ka nje siperfaqe prej 73 m2 te rregulluar ne: 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 1 banjo me drite natyrale dhe 1 ballkon. ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Rruga "Qemal Stafa" prane Pazarit te Ri. Ka siperfaqe totale prej 68 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome ndenje, 2 dhoma...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te zona e Oxhakut, pas Xhamise. Ka siperfaqe totale prej 55 m2 te organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ball...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shqiperi

Shitet apartament 1+1 ne Rr."Ferit Xhajko". Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 60m2 te organizuar ne 1 dhome...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Shqiperi

Jepet me qera/Shitet apartament luksoz prane Liqenit Artificial. Apartamenti ka siperfaqe 144 m2, ne kat te 7-te te nje pallati te ri punimet e te ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€490,000.00
Shqiperi

Jepet me qera ose shitet ambient komercial afer Sheshit Avni Rustemi, ne Rr."Jani Vreto". Ambienti ka siperfaqe 200m2, i pozicionuar ne rruge kryes...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€600,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te zona e Brrylit. Ka siperfaqe totale prej 74 m2 e organizuar ne: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pervec ke...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Azilit. Ka siperfaqe totale prej 52 m2, i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Nd...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet perball Vizionit te Kulla 2. Ka siperfaqe totale prej 134 m2, te organizuar ne: 1 soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi, 1 koridor, ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Kompleks "Halili" prane Selvise. Ka siperfaqe totale prej 77 m2, te organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€400.00
Go to top