This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Trajtim me shushunja per nje game te gjere semundjesh: Varice hernie diskale spondiliatroz raumatizem pucra akne kembe te ftohta dhe te nxhehta ekz...

Postuar Oct 20, 2019  tek Te ndryshme
Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Oct 19, 2019  tek Te ndryshme
€550,000.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet ne Rrugen "Naim Frasheri". Ështe 110 m2 i oranizuar ne 4 ndarje, 1 tualet, ka fasade xhami. Per me shume informacion na kontaktoni!

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Shqiperi

Shitet dyqan me sipërfaqe 80 m² pranë zones së spitaleve “Nënë Tereza” Ambienti ndodhet në katin 0 të objektit, me oborr në përdorim, me lartësi 5...

Postuar Oct 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€150,000.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 2+1për banim. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të me ashensor. Ka siperfaqe prej 80 m2 të organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Sep 30, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Shqiperi

Jepet me qera Apartament 1+1 pranë rruges Islam Alla! Apartamenti ndodhet në katin e 8 të pallatit, ështe 80 m2 i pajisur me hipotekë. Ështe i orga...

Postuar Sep 30, 2019  tek Apartamente me qera
€370.00
Shqiperi

Ambjenti shitet ose jepet me qera i kompletuar me të gjitha pajisjet e duhura. Ështe aktualisht palester por mund te përdoret edhe për aktivitete t...

Postuar Sep 30, 2019  tek Te ndryshme
€1,300.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore. Ka siperfa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit. Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndod...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€36,200.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 118.6 m2, te organi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne katin (-1) te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 30 m2 me hapesire te pershtatshme ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€270.00
Shqiperi

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe te 6-te ne nje nga komplekset me te kerkuara me ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,310.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan tek Rruga e Dibres. Dyqani ndodhet ne kat zero, ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 60m2, me perberje 1 tualet. I pajisur me fasade...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Go to top