This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Shyqyri Brari" prane Kopshtit Botanik. Ka siperfaqe totale prej 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone plus kuzhine te vec...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Apartamenti ndodhte te Petro Nini te Rruga "Margarita Tutulani". Ka siperfaqe totale prej 80 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane gardes, ne Rr. "Lidhja e Prizrenit". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 106.8 m2...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€210.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Ali Demit. Ambienti ka siperfaqe 120m2, ndodhet ne kat te 1-re. Eshte i pajsiur me fasade te jashtme xhami...

Postuar Dec 05, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes, prane Bllokut "Gintash". Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 107 m2 te...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 60m2 te organizur ne 1 dhome gju...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1, prane pallatit me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati ekzistues por ne brendesi te apartamentit jan...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

🏡Apartamen per Shitje 1+1 📌Rruga Don Bosko 🔹Organizohet⤵ • Sallon+Ambient kuzhine •Dhom gjumi 1 •Tualete 1 •Me siperfaqe 65m2 • Kati i 3 🔹Ofroh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Budi. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me siperfaqe 124 m2. Ka ne perberje 2 dhoma gj...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 75m2. Eshte i organizuar ne 2 dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Tirane

OKAZION - Shitet apartament 3+1 ne Rr. Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaq...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€180,000.00
Tirane

Shitet shtepi private 1-kateshe afer Shkolles se Bashkuar. Shtepia ka siperfaqe 104.2m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet, 1 ver...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan ne rruge dytesore tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe 49.5 m2, ndodhet ne kat te 1-re ne nje pallat te ri. Esh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Lulishtes 1 Maji, ne Rr. Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri, me siperfaqe...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , ne nje pallat te ri dhe ofron nje pa...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

SHITET NJE DYQAN NE TIRANEN E RE 57 M2 PERBALLE SHKOLLES PETRO NINI LUARASI NE KATIN E DYTE

Postuar Dec 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€50,000.00
Tirane

Jepet me qira duplex tek Qyteti Studenti. Dupleksi eshte i pamobiluar dhe mund te perdoret fare mire si apartament por edhe per zyra. Ky duplex ka ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top