This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, rruga e Dibres, organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kuzhine me dritare, korridor, ballkon. Apartamen...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 tek objekti rezidencial Park Gate,prane Rruges se Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me cilesi te larte ne...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 prane Casa Italia. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m2 dhe organizohet ne kuzhine te vecuar,dhome gjum...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 kuzhine , 2 tualet...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€118,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, aneks me kuzhine, dy tualete...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit te nje pallati te ri. Pallati eshte i pozicionuar buze rru...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Ambjenti eshte i organizuar ne 4 zyra dhe 3 ballkone. I gjithe ambjenti ka siperfaqe totale prej 400 m2, te ndare nga 100 m2 per zyre. Secila nga z...

Postuar Nov 16, 2019  tek Toke me qera
€4,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Bllok, ne rrugen kryesore. Gjendet ne katin e pare te nderteses dhe ka siperfaqe prej 250 m2. Eshte i organizuar ne nje hapesir...

Postuar Nov 16, 2019  tek Toke me qera
€4,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 1+1, 73.8 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon ku kane akses te dy dhomat. Apartamenti ndodhet t...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 100 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nderteses. Shitet i mobilu...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka orientim Jug-Lindje. Ndodhet ne katin e 6-te te...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€990,000.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 d...

Postuar Nov 16, 2019  tek Shtepia me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qira restorant tek rruga e Elbasanit. Restoranti eshte i mireorganizuar ne nje siperfaqe prej 90m2 . I arreduar ne menyre bashkekohore dh...

Postuar Nov 16, 2019  tek Dyqan me qera
€1,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu I organizuar ne nje siperfaqe totale prej 110 m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt me cilesi te larte n...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,700.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 72 m2 dhe ndodhet prane Gjykates Administrative. Gjendet ne katin e pare banim, shitet i pa mobiluar. Ka punime shume cileso...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen "Ali Demi" prane rruges "Idriz Dollaku" ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente me qera
€210.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir prane dy Palmave. Eshte 1+1, gjendet ne katin e katert te nje pallati te mire administruar dhe ka nje siperfaqe prej 6...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir, prane Alpha Bank dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2. Gjendet ne katin e katert te nderteses e cila eshte e pajisur me a...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Liqeni i Thate, eshte 35 m2 dhe ndodhet ne katin zero te nderteses. Eshte i gjithi me fasade xhami, gje qe mundeson reklamim sa...

Postuar Nov 16, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Ambjenti i Biznesit eshte i pershtatshem per zyra, eshte 76 m2 dhe ndodhet ne katin zero te nderteses. E gjithe Pamja perballe eshte me fasade xham...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Go to top