This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e ish bllokut . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 . Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi ,...

Postuar Feb 26, 2020  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles "Gjon Buzuku" . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 48 m2 dhe permban 1 dhome gjumi,1 sonxhorno, 1 tualet . Apar...

Postuar Feb 26, 2020  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament te stacioni i trenit . Me siperfaqje 130m2. Apartamenti eshte 3+1 i organizuar ne : 3 dhoma gjumi, nje sonxhorno , dy tual...

Postuar Feb 26, 2020  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Nuk ka asgjë më të mirë sesa një shtëpi komode dhe e sigurtë. Nxitoni të blini apartamentin tuaj me CMIM OKAZION, me parametrat më të lartë si në ...

Postuar Feb 26, 2020  tek Apartamente ne shitje
€260,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne komunen e Parisit . Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 sonxhorno dhe tualet me nje siperfaqe 101 m2. Apar...

Postuar Feb 26, 2020  tek Apartamente ne shitje
€111,000.00
Tirane

Jepet me qira ambient per zyre te Liqeni i Thate , me nje siperfaqe prej 25 m2 . Ndodhet ne katin e pare . Per me shume informacion na kontaktoni. ...

Postuar Feb 26, 2020  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve??? shitet shtepi private 1 kat me kollona b/a, ne Kamez. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe 130 m oborr,...

Postuar Feb 18, 2020  tek Shtepia ne shitje
€70,000.00
Tirane

Shitet Apartamet 2+1 te Shkolla '' Barjam Curri ''. Apartamenti eshte i organizuar ne, 2 dhoma gjumi , 1 soxhorno , 1 tualet .Apartamenti ndodhet n...

Postuar Feb 18, 2020  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

LIM-EM ofron për ju apartament me: ✔𝗞𝗼𝗻f𝗶𝗴𝘂𝗿𝗶𝗺 𝟮+𝟭 ✔𝗦𝗶𝗽ë𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲 𝟵𝟮.𝟮 𝗺² ✔𝗠𝗲 𝗼𝗿𝗶𝗲𝗻𝘁𝗶𝗺 𝗻𝗴𝗮 𝗹𝗶𝗻𝗱𝗷𝗮 𝗱𝗵𝗲 𝗽𝗲𝗿ë𝗻𝗱𝗶𝗺𝗶 ✔𝗢𝗯𝗷𝗲𝗸𝘁𝗶 𝗻ë 𝗻𝗱ë𝗿𝘁𝗶𝗺 📍𝗥𝗿𝘂𝗴𝗮 𝗦𝗶𝗿𝗶 𝗞𝗼𝗱𝗿𝗮, ...

Postuar Feb 18, 2020  tek Apartamente ne shitje
€119,860.00
Tirane

Jepet me qira apartament 3+1 ne zonen e Tregut Elektrik. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar,me mjaft facilitete prane. Organizohet ne nje...

Postuar Jan 29, 2020  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Zef Jubani. Ambienti eshte me siperfaqe totale 36m2 dhe ndodhet ne nje zone mjafte te preferuar. Cmimi esht...

Postuar Jan 29, 2020  tek Dyqan me qera
€330.00
Tirane

Okazion !!! Shitet apartament 3+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon , kuzhine ...

Postuar Jan 29, 2020  tek Apartamente ne shitje
€105,500.00
Tirane

Okazion !!! Shitet apartament 3+1 ne Kashar. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon , kuzhine si dhe siperfaqe total...

Postuar Jan 29, 2020  tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Go to top