Postimet në sponsor

Tirane

Shitet apartament super luksoz prane zones se Bllokut, Rr. “Gjin Bue Shpata”. Apartamenti ka siperfaqe 222 m2, ndodhet ne katin zero te nje pallati...

Postuar Aug 15, 2017  tek Apartamente ne shitje
€550,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera ambientet e një ndertese III katëshe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi ...

Postuar Aug 08, 2017  tek Te tjera
€298.00
Durres

Shitet toke ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Toka ka siperfaqe 3700m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pe...

Postuar Aug 08, 2017  tek Toke ne shitje
€130,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1, ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , ...

Postuar Aug 07, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepen me qera zyra me siperfaqe 150m2 ne zonen e Bllokut, ne Rr. ” Ibrahim Rugova”. Zyrat ndodhen ne kat te 6-te te nje pallati te ri ne perdorim p...

Postuar Aug 07, 2017  tek Te tjera
€1,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje vilën e njohur ndryshe si Vila e 'DAN HASANIT' një kryevepër e të madhit piktor,urbanist dhe arkitekt KOLË...

Postuar Aug 03, 2017  tek Shtepia ne shitje
€850,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, Rr. “Irfan Tomini”. Apartamenti ka siperfaqe 88 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues por i...

Postuar Aug 03, 2017  tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane pallatit me shigjeta, ne fund te Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, ka siperfaqe 110 m2 dhe ...

Postuar Aug 01, 2017  tek Apartamente me qera
€225.00
Tirane

Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 71.4 m2. Hapsira te medha te ndara ne nje dhome ndenje me dalje ne ballkon dhe ambjent aneksi me vete...

Postuar Jul 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€56,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 102m², i shtruar ne parket, ndodhet...

Postuar Jul 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€81,500.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kompleksit Vizion+. Apartament 1+1+1WC+1blk, me siperfaqe 70 m², i shtruar ne parket, ndodhet...

Postuar Jul 28, 2017  tek Shtepia ne shitje
€46,900.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Blv. Gjergj Fishta, prane ish-Nisharaku. Apartament 1+1+1WC, me siperfaqe 67 m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne k...

Postuar Jul 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 93.1 m2 , i mire organizuar ne 2+1 n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Shtepia ne shitje
€71,700.00
Shkoder

🏤 Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të Rrugës. G'juhadol zotëron një sipërfaqe prej 340m² dhe n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Shtepia me qera
€900.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kosovareve, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 110 m2, eshte i shtruar n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. e Dibres, afer Shkolles Bashkuar. Apartamenti ka sip. 94.2 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet e...

Postuar Jul 21, 2017  tek Apartamente ne shitje
€72,550.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese: Bulevardi Skenderbeu, dhe ndodhet ne katin e III-të, të pallatit. 🏨 Apartamenti k...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje Tokë/Arë me një sipërfaqe 363.2m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel VILUNI). Toka Ka një sipërfaqe...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€21,792.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti te pozicionuar dhe qe mbulon te gjithe katin e fundit te nje pallati me adrese: rruga Qazim ...

Postuar Jul 16, 2017  tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
Tirane

Apartament 3+1 me qera ne Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit "Petro Nini Luarasi". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri. Ambie...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top