This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Postimet në sponsor

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje pallati ekzistues. Ka plani...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe prej 139 m2. Ndodhe...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planimetria e ambientit eshte e org...

Postuar May 21, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3300 m², tek Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qet...

Postuar May 21, 2019  tek Toke ne shitje
€21,920.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe ...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira super objekt 📍Ndodhet: Buze Unazes veriore te qytetit te Shkoder ⭐️Jepet me qira dyqan 3 katesh⭐️ 2️⃣kate mbi tok...

Postuar May 21, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥 ✅Objekti ndodhet ne qender te Pedonales 📐Sip ndertimi 450m2 💶Cmim 5.000€ /muaji ☎️Kontakto Agjent Shitjesh ...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe ...

Postuar May 21, 2019  tek Toke ne shitje
€21,920.00
Shkoder

Sun real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: Sheshi “Demokracia”, pranë Teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodh...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin përdhesë...

Postuar May 21, 2019  tek Dyqan ne shitje
€180,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 16...

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me orientim Veri-Perendim. Ka siperfaqe prej ...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rr...

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€185,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apartament 1+1 kati 5 🎯Ndodhet prane Isa Boletinit . Shkoder 🛏 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon 💶 c...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira shtepi private 1+1 me pak oborr 🎯Ndodhet prane Katedrales .Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc...

Postuar May 20, 2019  tek Shtepia me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1. Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”....

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€217,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te ka...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 96 m2 te organizuar ne ...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
Tirane

Shitet post parkimi me certifikat pronesie dhe me nje siperfaqje 27.5 m2 prane juridikut.

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€24,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 44.3 m2 te organizuar ne 1 dho...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Go to top