Refine your search

Shqiperi

Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumi Vacancy-e pas punës në Departamentet e Kompanive tona. Për s...

Postuar Aug 10, 2017  tek Bar, Restorant, Hotel
€6,000.00
Tirane

Laptop Pacard Bell Model ZA8, Ekran 1+1.6inc, Procesor Dual Core Athlon L1+10 , RAM 2GB ...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

Hp Pavilion DM1 Mini Model: dm1-1+15ez, Procesor Dual Core U2300, RAM 2Gb, Hdd 200Gb, Web Cam,...

Postuar Jul 25, 2017  tek Kompjutera
€210.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Pasticeri Venecia. Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 1+1

Postuar Jul 15, 2017  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Parkut te Tiranes. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 108m2, i shtruar ne parket, ndodhe...

Postuar Jul 15, 2017  tek Apartamente ne shitje
€160,000.00
Tirane

Apartament 2+1 me qira ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 1+1-te nje pallati te ri. Ne planimetri ambienti ka 2 d...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Elbasanit, Km/1+1, Mullet. Vile me siperfaqe totale ndertimi 430m2 dhe oborr me siperf...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Madhesia e ekranit : 1+1.6" Ekrani : LED backlit Rezolucioni : 1366 x 768 pixels Sistem Operimi : OS X El Capitan P...

Postuar Jul 13, 2017  tek Kompjutera
€677.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 me qera, Rr. Kostandin Kristoforidhi. Ndodhet ne katin e 1+1-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€375.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfa...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane

Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) 4 Matic E ardhur nga Gjermania, me dokumenta dhe sigur...

Postuar Jul 13, 2017  tek Vetura
€16,500.00
Durres

Durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjesa lart me 4 hapje,pjesa posh...

Postuar Jan 30, 2011  tek Mobileri
€0.00
Tirane

ofroj vend pune RECEPSIONISTE OFROJME VEND PUNE PER RECEPSIONISTE. KANDIDATI DUHET TE KETE MBARUAR SHKOLLEN E LARTE, TE KETE EKSPERIENCE PUNE NE...

Postuar Jan 15, 2011  tek Zyre, Mgr, Recepsion
€0.00
Go to top