Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Alliasit, Rr.”Njazi Meka”. Apartamenti ka siperfaqe 71.3m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues por...

Postuar Dec 08, 2017  tek Apartamente me qera
€43,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 praneKompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar me siperfaqe 117 m2. Eshte...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€193,050.00
Tirane

Zona/Rruga : Rr. Durresit Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum,...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€49,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e M. Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Ka organizim ne 2 dhoma gj...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te d...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€49,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2 ne Rr. e Dibres. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka planimetri 2+1 te organ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz 2+1 ne zonen e Bllokut, ne Rr.”Vaso Pasha”. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ndertim i ri, me siperfaqe 150m2. ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e 2+1 Dhjetorit. Apartamenti ka siperfaqe 93m2, ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues....

Postuar Nov 09, 2017  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e 2+1 Dhjetorit. Apartamenti ka siperfaqe 93m2, ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues....

Postuar Nov 09, 2017  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane 2+1 Dhjetorit. Ambient me siperfaqe 149m2, i shtruar ne pll...

Postuar Nov 09, 2017  tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 2+1m² me adresë: rruga “Marin Biçikemi”, te Kisha e Madhe. Dyq...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€21,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ...

Postuar Nov 03, 2017  tek Apartamente me qera
€600.00
Durres

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:0...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Go to top