Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e 2+1 Dhjetorit, Rr. Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallat...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Kombinat. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim ne pallat te ri. Ka siperfaqe 100.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Jepet me qera/Shitet apartament 2+1 ne Rr. E Durresit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje pallata ekzistues. Ka siperfaqe 84 m2 te organizua...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Alliasit, Rr.”Njazi Meka”. Apartamenti ka siperfaqe 71.3m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues por...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente me qera
€43,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te zones se Brrylit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane teper cilesor...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€93,000.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek 2+1 Dhjetori, prane Policise Bashkiake. Apartament me nje siperfaqe 90m2, ndodhet ne ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Durres

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:0...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Go to top