This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

📢Shitet APARTAMENT me Cmim Okazion. 📌Zona: Ali Demi 📐Siperfaqe 95m2 🛋🛏APARTAMENT i organiz...

Postuar Jun 16, 2020  tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane

📢Shitet APARTAMENT me Cmim Okazion. 📌Zona: Ali Demi 📐Siperfaqe 95m2 🛋🛏APARTAMENT i organiz...

Postuar Jun 16, 2020  tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Sarande

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera APARTAMENT 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. ...

Postuar Jun 05, 2020  tek Apartamente me qera
€33.00
Tirane

Prane zones Ali Demi shitet APARTAMENT me cmim okazion. APARTAMENTi ka siperfaqe 95m2 dhe e...

Postuar Jun 05, 2020  tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një APARTAMENT 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrja ndodhet në katin e tretë, ...

Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane

Shitet APARTAMENT 2+1 te Tregu medreses. APARTAMENTi me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant ...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super APARTAMENT 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. APARTAMENTi ndodhet ne kat te 2-te te...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një APARTAMENT 3+1 të pozicionuar në katin e katert të banimit në një pallat me adresë...

Postuar Jun 28, 2020  tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një APARTAMENT 3+1 të pozicionuar në katin e katert të banimit në një pallat me adresë...

Postuar Jun 28, 2020  tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një APARTAMENT 2+1 tek posta afer sheshit Nene Tereza . APARTAMENT

Postuar Jun 28, 2020  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Shitet APARTAMENT 2+1 ne zonen e Ali Demi, me siperfaqe 95.21m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re me punime shu...

Postuar Jun 21, 2020  tek Apartamente ne shitje
€76,000.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit shitet APARTAMENT 1+1 i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tualet, depo, verande....

Postuar Jun 21, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

OKAZION! Shitet APARTAMENT 2+1 ne zonen e Ali Demi-t. APARTAMENTi ka siperfaqe 98.94m2 dh...

Postuar Jun 21, 2020  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Ne qender te Tiranes, "Rezidenca Evis" prane gjimnazit "Sami Frasheri", shitet APARTAMENT 2+1, me siperfaqe 98m2, kati ...

Postuar Jun 21, 2020  tek Apartamente ne shitje
€151,900.00
Tirane

OKAZION Prane Ministrise se Mbrojtjes, shitet APARTAMENT 2+1 me siperfaqe 100m2. I mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dh...

Postuar Jun 09, 2020  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Go to top