This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Tek Stadiumi Qemal Stafa ,tek Ambasador 2, jepet me qira Ambjent biznesi ne katin e pare te nje pallati te ri.

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€410.00
Tirane

Prane Doganes, Jepet me qera objekt 2 katesh. Godina organizohet ne 2 kate, ku secili kat ka nga 1 tualet. Siperfaqe totale 450 m2 dhe 150 m2 park...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€1,000.00
Tirane

Ne rrugen Medar Shtylla, jepet me qira Ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, laborator etj. Organizohet nga 3 hapes...

Postuar Feb 12, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një Ambjent biznesi me sipërfaqe 70 m² në katin e dytë të një pallati të ndodhur në Shesh...

Postuar Jan 28, 2019  tek Dyqan me qera
€280.00
Tirane

Jepet me qira lokali tek rruga Kavajes. Siperfaqje e brendshme 60m2. Ambjent verande i hapur me karrige 30m2.

Postuar Jan 20, 2019  tek Dyqan me qera
€800.00
Tirane

Ne bllok, jepet me qira Ambjent per zyra. Ambjenti organizohet nga 3 zyra, nje depo dhe dy...

Postuar Jan 16, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Ne Rr. "Myslym Shyri", jepet me qira Ambjent komercial buze rruge. Me siperfaqe 140 m2, vendodhje ne buze te rruges e ...

Postuar Jan 15, 2019  tek Dyqan me qera
€2,000.00
Tirane

Tek Zogu i Zi jepet me qira Ambjent open space per zyra. Ambjenti ka fasade xhami me munde...

Postuar Jan 13, 2019  tek Zyre me qera
€1,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahe...

Postuar Jan 10, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me terheqese te kryeqytetit prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje organizim shume te mire me hapesira t...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Prane qendres Kristal, jepet Ambjent biznesi me qira. I organizuar ne 2 Ambjente, 1 tualet ...

Postuar Feb 15, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Prane ish stacionit te trenit, jepet me qira Ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne katin e...

Postuar Feb 15, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane

Ne rrugen Don Bosko, brenda nje kompleksi shume cilesor shitet dyqan. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 67 m2. Eshte

Postuar Feb 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€124,000.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane spitalit QSUT. Apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy ...

Postuar Feb 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Go to top