This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Residencen Kodra e Diellit 2. Apa...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,800.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga...

Postuar Jul 14, 2019  tek Shtepia ne shitje
€240,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex mbi Conadin te kulla nr. 2 te gjykata. Duplexi ndodhet ne kat te-12 dhe 13-te te pallatit me siperfaqe 208 m2. Kati i pare esh...

Postuar Jul 10, 2019  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka siperfaqe totale prej 77 m2 te o...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top