Refine your search

Sarande

SHITEN ApartamenteT E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN ApartamenteT E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, ...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 114m...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi, ka siperfaqe 126.4 m2. Eshte i orga...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€94,800.00
Tirane

Jepen me qera Apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Ish Fusha Aviacionit. Apartamentet ndodhen ne nje...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë pushimi 4-katëshe me një sipërfaqe prej 170 m² për çdo kat. Vila ndodhet në rrugën nr.7, në Velipojë, dhe ...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
Go to top