This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti eshte 550 m2, ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra dhe per Biznese te tjera. Per me shume informac...

Postuar Oct 05, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe te bolls...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Astirit, Unaza e Re. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 70 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€410.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 116 m2 t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 94 m2 me...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit prane Njesise administrative Kashar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, palla...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 2-te dhe te 3-te, pallat i ri me...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€54,000.00
Tirane

Shitet aparatment 1+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri me s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka plani...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Tek Unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te organizuar dhe mjaft funksi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
Go to top