This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te Postuar Jul 17, 2018  tek Reklama te tjera

€356.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me: Adrese: 📍 rruga “Qemal Dracini”, afer Sahatit Sipërfaqe: 📏300 m²,kati i dyte Përbët nga: ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€300,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin (-1) te ndodhur ne rrugen ''Vaso Kadia ,afer Piano Bar dhe ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€10,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira Bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me: Sipërfaqe: 📏169m² secili kat, Adrese:📍 In...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me: Adresë:📍 Pedonale tek Bar Idromeno,Shkoder sipërfaqe: 📏100 m² n...

Postuar Mar 30, 2021  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet lokal me qira ne Rr. Mine Peza, prane prokurorise se Tiranes. Lokali eshte ne aktivitet prej vitesh por ka nevoje per investim. Lokali ka fun...

Postuar Mar 30, 2021  tek Dyqan me qera
€1,200.00
Go to top