This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojshme cdo gje e re ,me ...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një Biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1. Ambienti ndodhet te Casa di...

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€217,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organi...

Postuar May 07, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem...

Postuar May 07, 2019  tek Toke ne shitje
€107,000.00
Go to top