This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me Biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore m...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me Biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore m...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shtije ambiente Biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq. Ambientet ndodhen në...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient Biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Tirane

Shitet biznes farmacie ne zonen e Laprakes. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 hapesire (open space) dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin zer...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€9,000.00
Tirane

Jepen me qera 2 ambiente Biznesi ne zonen e Myslym Shyrit. Ambientet ndodhen ne katin -1 me pamje nga rruga kryesore. T...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient Biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”. Ambienti gëzon një sipër...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan me qera
€1,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaf...

Postuar Jun 24, 2019  tek Dyqan me qera
€410.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient Biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe ...

Postuar Jun 24, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirok...

Postuar Jun 22, 2019  tek Te ndryshme
€820.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient Biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mb...

Postuar Jun 22, 2019  tek Dyqan ne shitje
€100,000.00
Tirane

Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m2 ku momentalisht funksionon...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€566,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient Biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan tek Rruga e Dibres. Dyqani ndodhet ne kat zero, ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 60m2, me perberje 1 tualet. I pajisur me fasade...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Oxhakut. Ndodhet ne katin zero, me siperfaqe 76m2 me perberje 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem d...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit te Ri. Zyra ndodhet ne kat te 2-te, te nje qendre Biznesi me ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€580.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre prane Blv. Gjegj Fishta. Ambienti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati te ri me siperfaqe 82m2. Ka ne perberje 3 ndarj...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre prane Gjimnazit Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensor...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Go to top