This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti eshte 110 m2, ka 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacion na kontaktoni! ID:AZ231019-02

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti eshte 120 m2, eshte i perbere nga 1 Arshive, 3 ndarje, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e pare te nderteses. Cmimi eshte 900 euro pe...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€900.00
Tirane

Ambjenti eshte 3+1, 126 m2, ndodhet ne katin e trete te nderteses. Eshte i perbere nga 3 Ambjente, 2 tualete, 1 Ballkon. I shtruar me Parket dhe i ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Amvbjenti ndodhet ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani. Eshte 85 m2 i perbere nga 3 ndarje, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Bllok" Zonen me te mire dhe me te preferuar te Kryeqytetit. Ambjenti eshte 130 m2 dhe eshte i o...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€309,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 130 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Cmimi 700 euro/m...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€700.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€20,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne kat...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€2,650.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Bllok, ne rrugen kryesore. Gjendet ne katin e pare te nderteses dhe ka siperfaqe prej 250 m2. Eshte...

Postuar Jan 02, 2020  tek Toke me qera
€4,000.00
Tirane

Ambjenti eshte i organizuar ne 4 zyra dhe 3 ballkone. I gjithe ambjenti ka siperfaqe totale prej 400 m2, te ndare nga 100 m2 per zyre. Secila nga z...

Postuar Jan 02, 2020  tek Toke me qera
€4,000.00
Go to top