This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕Listim i ri 🏡Shitet dyqan Dhe toke ne Gjuhadol! 📐Sip dyqani 32m2 📐Sip totale 70m2 ✅Objekti ka mundesi kati shtese ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Toke ne shitje
€111,000.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndoDhet ne nje kompleks banimi te ri me punime...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,151.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa di Milano”. Apartamenti ndo

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Tirane

Shiten apartamente 3+1 prane spitaleve, tek rruga e Dibres. Apartamenten ndoDhen ne nje kompleks te ri banimi e cila es...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€114,418.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 25 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti ndo Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje

€1.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 840 m2 ne Sauk. Trualli ndoDhet ne rruge kryesore, prane xhamise. Me dokumentacion te rregul...

Postuar Apr 15, 2019  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash. Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m². Përb...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€41,000.00
Tirane

Shiten apartamente 3+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndoDhen ne kat te 8-te ne nje kompleksi te ri ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€114,875.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales. Dyqani ndoDhet në ka...

Postuar Apr 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndoDhet në katin e parë pranë shkollës “Marti...

Postuar Apr 13, 2019  tek Dyqan ne shitje
€24,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale Dhe hapesira te bollshme me s...

Postuar Apr 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Shitet ambinet biznesi tek Rezidenca Alpha me siperfaqe100 m2. Ambienti eshte i oragnizuar ne nje open space Dhe nje tu...

Postuar Apr 13, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndoDhet ne kat te 3-te nje...

Postuar Apr 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (k...

Postuar Apr 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndo Postuar Apr 13, 2019  tek Apartamente ne shitje

€87,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg. Hyrja ka nje siperfaqe totale pr...

Postuar Apr 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m²

Postuar Apr 13, 2019  tek Dyqan me qera
€320.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banj...

Postuar Apr 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndoDhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planime...

Postuar Apr 12, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”. Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² Postuar Apr 12, 2019  tek Dyqan me qera

€885.00
Go to top