Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë ...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€262.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: rruga “Besnik Sykja”, sipër bar “Idromeno”. Ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 10...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,950.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha” dhe me sipërfaqe 65 m². Ambienti ndodhet në katin për...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€380.00
Go to top