This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti ndodhet ne Fresk prane rruges "Muhamed Deliu" eshte 88.2 m2 , 2+1 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 d...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Fresk, prane TV Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 32 m2. Ështe i pozicionuar ne menyre shume favori...

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka sipe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top