Refine your search

Tirane

Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7. Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be wash...

Postuar Feb 05, 2018  tek Pjese kompjuterash
€15.00
Tirane

Kompjuter Lenovo All in One, i ri, Model 10076 18.5inc LED, CPU E350. Ram 4Gb, Hdd 500Gb, dvd writer, ngjyra e b...

Postuar Feb 05, 2018  tek Kompjutera
€550.00
Tirane

  Shes kompiuter apple, eshte i ri ne pako nuk eshte perdore asnje here. Arsyja per shitje eshte se kam 2 cope dhe njeri nuk me lypet.

Postuar Nov 19, 2011  tek Kompjutera
€0.00
Go to top