This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne LAPRAKE, 5 minuta larg kupoles. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashe...

Postuar Apr 06, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksiona...

Postuar Apr 03, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne LAPRAKE. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78...

Postuar Apr 01, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e LAPRAKEs. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Mar 26, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e LAPRAKEs. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Mar 26, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,650.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e LAPRAKEs. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Mar 26, 2019  tek Apartamente ne shitje
€98,650.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e LAPRAKEs. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Mar 26, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,080.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne LAPRAKE. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78...

Postuar Mar 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€550,000.00
Go to top