This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira apartament 2+1, prane Nobis me pamje nga Liqeni. Apartamenti ka arredim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zo...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m². ✅Vila për...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar May 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe ...

Postuar May 08, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaq...

Postuar Apr 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe pr...

Postuar Apr 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe pr...

Postuar Apr 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€162,150.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojshme cdo gje e re ,me pamje nga Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme

€33,000.00
Tirane

Shitet papafingo tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor personal vetem per pap...

Postuar Apr 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€310,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te...

Postuar Apr 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€111,000.00
Go to top