This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaq...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirok...

Postuar Jun 22, 2019  tek Te ndryshme
€820.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar n...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€111,000.00
Tirane

Shitet papafingo tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor personal vetem per pap...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€310,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€162,150.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex 2+1 tek Liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 4-te dhe te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka si...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. K...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. K...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top