This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë me sipërfaqe 315 m² të ndodhur në lagjen Mar' Lula. Vila është 3-katëshe dhe ofron: 11 dhoma gjumi. Cilë...

Postuar Jan 31, 2021  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Durres

Prona ndodhet 20 metra nga bulevardi kryesor i plazhit (Bulevardi Pavarsia ). Shtepia disponon 240 m2 ndertim dhe nje Oborr te vogel mbrapa shtepis...

Postuar Jan 31, 2021  tek Shtepia ne shitje
€115,000.00
Go to top