Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne pallat te ri me siperfaqe 120 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m². Prona është e n...

Postuar Jan 27, 2018  tek Shtepia ne shitje
€135,053.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me vendndodhje në rrugën “At Gjergj Fishta”, në pallatin ku ndodhet bar-restorant “Elita”. Hyrja ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre prane Liqenit Artificial. Ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me punime teper cilesore dhe ne zone te preferuar...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€2,500.00
Tirane

Tirane, shes Mobilje zyre Dromea, Rafte,Tavolina, Karrige Shes Mobilje Zyrash Dromeas ,R...

Postuar Feb 04, 2011  tek Mobileri
€0.00
Go to top