This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është...

Postuar Jan 04, 2019  tek Shtepia ne shitje
€113,269.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament modern 3+1 me një sipërfaqe prej 160 m² dhe me adresë: rruga “Studenti”, pas Rektoratit. Hyrja ndod...

Postuar Dec 25, 2018  tek Apartamente ne shitje
€115,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo prane kompleksit Dinamo. Aapartamenti ndodhet ne kat 5-te me siperfaqe 150m2. Ambineti eshte i bollshem me nje planimet...

Postuar Dec 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€187,500.00
Go to top