This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahe...

Postuar Jan 10, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane

Shitet apartament Papafingo prane kompleksit Dinamo. Aapartamenti ndodhet ne kat 5-te me siperfaqe 150m2. Ambineti esht...

Postuar Dec 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€187,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Vilun të Velipojës. Toka ka një sipërfaqe prej 500 m². Është e ndërtuar dhe një shtëpi, e c...

Postuar Dec 13, 2018  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Go to top