This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Jepet me qira vile 3 kateshe!! 📍Ndodhet prane Kinema Millenium, Shkoder. 🛏 4 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 3 wc 🏞 1 obo...

Postuar Apr 18, 2019  tek Shtepia me qera
€599.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me ...

Postuar Apr 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz ne trajte Papafingo tek Kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat t...

Postuar Apr 01, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë. Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar...

Postuar Mar 29, 2019  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Tirane

Shitet apartament Papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe p...

Postuar Mar 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,800.00
Tirane

Shitet Papafingo tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor personal vetem per

Postuar Mar 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€310,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Vilun të Velipojës. Toka ka një sipërfaqe prej 500 m². Është e ndërtuar dhe një shtëpi, e c...

Postuar Mar 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahe...

Postuar Mar 16, 2019  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Go to top