This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet ambient komercial ne Porcelan. Ambienti ka siperfaqe prej 400 m2 i organizuar ne 3 ndarje. Hapesirat e bollshme ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Xhura, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, me ashensor. Ka nje planemetri te rregullt dhe ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,800.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Porcelan! Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 135 ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€94,500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 rr. "Hysen Xhura", Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues. Ka siperfaqe p...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€34,600.00
Go to top