This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Asistent/e zyre Kual...

Postuar Sep 12, 2018  tek Zyre, Mgr, Recepsion
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Analist/e Tregu Kual...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
Tirane

Shitet apartament prane Presidences. Ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati shume mire te administruar. Ka siperfaqe te bollshme pre 153 m2 me perbe...

Postuar Aug 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€459,000.00
Tirane

Shitet lokal tek Komuna e Parisit. ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Eshte i kompletuar me pajisjet e domosdoshme , i arreduar dhe ne gje...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€134,250.00
Shkoder

Sun Real Estate, agjenci imobiliare e specializuar në blerje, shitje dhe qira të pasurive të paluajtshme, është në kërkim të një konsulenteje imobi...

Postuar Aug 16, 2018  tek Te tjera
Go to top