Refine your search

Tirane

Jepet me QERA ose shitet apartament 2+1 prane Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, me...

Postuar Dec 08, 2017  tek Apartamente ne shitje
€1,000.00
Tirane

Jepet me QERA apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. “Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me...

Postuar Dec 05, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri. Apartament 2+1+ 2Wc+ 4blk, i shtruar ...

Postuar Dec 05, 2017  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Dyqan, shitje ose QERA, ne lagjen Yzberisht Tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Postuar Dec 05, 2017  tek Te tjera
Tirane

Jepet me QERA apartament 1+1 prane Gardes. Ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 52m2 te organizuar ne...

Postuar Dec 04, 2017  tek Apartamente me qera
€330.00
Tirane

Shitet ose jepet me QERA dyqan ne Blb. “Zogu i I-re”. Dyqani ka siperfaqe 55.2 m2, ndodhet ne katin zero. Eshte i pajis...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€300.00
Shqiperi

Jepet me QERA apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. ismail Qemali. Apartamenti ka siperfqe 135 m2, ndodhet ne kat te 1...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€600.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 120 m2, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 120 m2, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Karburantit Gulf. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Shitet ose jepet me QERA ambient komercial prane stadiumit Dinamo. Ambienti ndodhet ne katin -1, te nje pallati te ri. ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko . Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 76m², eshte i shtruar ne...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia me qera
€350.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane qendres Globe. Apartament 2+1+1wc+2blk, me siperfaqe 100m²,...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€4.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Farmacise nr.10. Ambient me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pl...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Jepet me QERA ambient me siperfaqe 14 m2 ne zonen e M. Shyrit. Ambienti ka hapesire funksionale dhe te pershtatshme per...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€225.00
Tirane

Tirane, Japim me QERA Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+. Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 78m², ndodh...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Zona/Rruga : Rr. Durresit Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum,...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€49,000.00
Tirane

Jepet me QERA dyqan me siperfaqe 15m2, ne zonen e Brrylit, Rr.” Fadil Rada” ne katin zero. Ambienti eshte i pershtashem...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€150.00
Tirane

Jepet me QERA ambient per dyqan apo zyre tek Pazari i Ri. Ambienti ka siperfaqe 76.2 m2, ne katin zero ne kompleks pall...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€685.00
Shqiperi

Jepet me QERA ambient dyqani (bosh) tek Kodra e Diellit, ne Rr. “Rrapo Hekali”. Ka siperfaqe 150 m2, me 2 tualete dhe 2...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€380.00
Go to top