This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: Rruga “Kolë Idromeno”, në pedo...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€365.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e I të një pallati, me adresë: Rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Mari...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€178.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Rruga e gjykatës, ngjitur me ish-konsullatën Italiane n...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: Rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m². Cilësitë e dyqan...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€120.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan tek Rruga e Dibres. Dyqani ndodhet ne kat zero, ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 60m2, me perberje 1...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me punime mj...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: Ura Dervishbeg. Ambienti ka sipërfaqe prej 90 m² të ndodhur buzë rruge. Cilësitë e amb...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€645.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te Rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe...

Postuar Feb 12, 2019  tek Te ndryshme
€600,000.00
Tirane

Ne rrugen Medar Shtylla, jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, laborator etj. Organizohet nga 3 hapesira dhe 2 tualete. Vendodhja...

Postuar Feb 12, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 208 m² te Rruga e Gurazezëve. Në këtë truall përfshihet edhe n...

Postuar Feb 02, 2019  tek Toke ne shitje
€57,000.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen e Durresit, mbrapa Drejtorise se Doganave. Larg 50 metra nga Rruga kr...

Postuar Jan 31, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Shitet aparatment 2+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me s...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në katin përdhesë dhe ofron një pamje nga

Postuar Jan 28, 2019  tek Dyqan me qera
€400.00
Tirane

Shitet aparatment 1+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri me s...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 129 m², tek Rruga “Gjylbegaj”. Apartamenti ndodhet në ...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 70 m² në katin e dytë të një pallati të ndodhur në Sheshin e madh Rus. Ambjenti ësht...

Postuar Jan 28, 2019  tek Dyqan me qera
€280.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek Rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit. Ambienti ka sipëf...

Postuar Jan 28, 2019  tek Dyqan me qera
€560.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me sipërfaqe 100 m² të ndodhur tek Sahati. Ambienti ndodhet në katin e parë, pranë rrugës kryesore. K...

Postuar Jan 20, 2019  tek Dyqan me qera
€1,440.00
Tirane

Jepet me qira lokali tek Rruga Kavajes. Siperfaqje e brendshme 60m2. Ambjent verande i hapur me karrige 30m2. Ambjent m...

Postuar Jan 20, 2019  tek Dyqan me qera
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 133.5 m² me vendndodhje në rrugën e Pazarit. Apartamenti ndodhet n...

Postuar Jan 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,760.00
Go to top