This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje tre apartamente 2+1 të ndodhur në Rus dhe me sipërfaqe prej 111 m². Apartamentet ndodhet në katin e 6/7 të një pal...

Postuar Nov 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje dy apartamente 2+1 në katin e shtatë në një pallat të ri në Rus. Të dy apartamentet janë me sipërfaqe 100 m² dhe p...

Postuar Nov 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje dy garsoniere të ndodhur në katin e dytë dhe në katin e tretë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. Garsoniere...

Postuar Oct 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane

Shiten apartamente ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Don Boskos. Apartamentet ...

Postuar Oct 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€70,980.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cileso...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€580.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cileso...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€580.00
Go to top