This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 3+1 prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim te nje pallati te ri, pa ashen...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit, 150 m larg shkolles se baletit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€117,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi, rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Resid...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,800.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Tirane

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen nderm...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€95,000.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 133.61m2 dhe lidhen ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€119,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane ish Ekspozites. Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe te bre...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i dis...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ha...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 rr. "Hysen Xhura", Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues. Ka siperfaqe p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€34,600.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane spitalit Ushtarak, ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Dajt. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te sapo perfunduar me punime cilesore....

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,450.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Dajtit per vetem 500€/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,750.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 65 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek fusha e Aviacionit, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat 6-te, pallat i ri me ashens...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri te sapo ndertuar i ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, perballe kishes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe prej 89 m2....

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet l...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Go to top