This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakter...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Prane Fakultetit te Mjekesise, tek rruga e Dibres Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet ne kati...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe është i organizuar...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka një organizim në dy dhoma gjumi , nje sallon te madh , kuzh...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€132,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi një sallon kuzhinë një tu...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 112 m2, i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine, dy tualete dhe ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane

Jepet me qira ose Shitet apartament 1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte ne nje zone mjaft t...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Komune te Parisit eshte 80 m2 . I pajisur me hipoteke, ndodhet ne katin 0 te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€320,000.00
Tirane

OKAZION!! Shitet ose jepet me qera Ambjent Biznesi per arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet prane Kopshtit Botanik eshte i ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€188,500.00
Tirane

Shitet Apartament 3+1 me Sipërfaqe të brendshme 108m2. Ndodhet në katin e 6-të, pallat me ashensor. Çmimi është 103000E...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€103,000.00
Tirane

Shitet Vile+ toke te Kodra e Priftit . Ështe 4 kateshe e perbere nga 17 dhoma, dy garazhe. Proces hipotekimi. Per me sh...

Postuar Oct 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€550,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 86 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Per momentin eshte ne proces Hipotekimi. Ndodhet ne katin e 1 te ndert...

Postuar Oct 09, 2019  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1 te Liqeni i Thate. Ndodhet ne katin e pare te nderteses, eshte e mobiluar. E pajisur me dokumentacionin perkates! Per me shum...

Postuar Oct 09, 2019  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Tirane

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe totale 77 m2, e Mobiluar ne menyre moderne, Kompleksi Tirana Golden Park, Perballe Spi...

Postuar Oct 09, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane

Shitet Shtepi private 100 m2 ne Kamez me Certifikate Pronesie, Shtepia ka Oborr rreth 130 m2 Te Interesuarit te kontak...

Postuar Oct 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet Ambjent 226m2 i përshtatshëm për aktivitete Biznesi! Është i organizuar në 6 ambjente/zyra, me fasadë xhami! Ndo...

Postuar Oct 09, 2019  tek Te ndryshme
€380,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut me një cmim okazion prej 690 euro/m2. Apartamenti ndodhet në kat të 5-të dhe është...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 pranë komunitetit të përzgjedhur të Don Boskos. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe është i ...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1, me sipërfaqe totale 74 m2, pranë Stacionit te Trenit. Apartamenti ndodhet në një objekt të ri me...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Durres

Shitet truall me siperfaqe 1415 m2 në Durrës. Trualli ndodhet 100m nga Deti dhe është i pozicionuar në një vend të përs...

Postuar Oct 05, 2019  tek Toke ne shitje
€56,600.00
Go to top