This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe totale 77 m2 Kati I Pare Banim, e Mobiluar ne menyre moderne, Kompleksi Tirana Golden ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Shallvaret dhe ka funksionuar si Restaurant Kinez. Ështe 142,5 m2 dhe ndodhet ne katin perdhes te nderteses. Per me shume infor...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€498,700.00
Tirane

Dyqani eshte 22 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion na kontaktoni! I...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€18,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen "Muhamed Deliu" Ështe 2+1, 111 m2. Shitet i Mobiluar Ështe i pajisur me dokumentacionin p...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€83,000.00
Tirane

Toka ndodhet ne "Farke te vogel" dhe eshte 475 m2 i pajisur me hipoteke. Toke "Are" Per me shume informacion na kontaktoni. ID: AZ181019-01

Postuar Jan 02, 2020  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 1+1, 63.48 m2, ndodhet ne katin e dyte te nderteses . Faza: Tulle Per me shume informacion na kontaktoni. ID: HP211019-01

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,300.00
Tirane

OKAZION!!1 Apartamenti eshte 2+1, 109.5 m2. Ështe ne faze Karabina. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: HP221019-01

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

OKAZION!! Apartamenti eshte 2+1, 110 m2. Eshte ne fazen Karabina. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: HP221019-02

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€73,700.00
Tirane

Dyqani eshte 130 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€208,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ndertese, eshte me Hipoteke dhe i Rivleresuar. Po ne kat te pare ka dhe nje grazoniere 37.5 m2, me pare kane...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 3+1, 103 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo v...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit(Rruga Ëngjëll Mashi). Dyqani është me letra te rregullta Çertifikate pronësie dhe H...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€46.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 74 m2 ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje te brendshme 86m2 dhe 40m2 verande. Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma g...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet prane Delux Hotel. Ështe 2+1, 128 m2, ndodhet ne katin e shtate te nderteses. I perbere ne 1 soxhorno, 2 dhoma, 2 banjo, ballko...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€93,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet Afer Qendres Tregtare TEG. Ështe i organizuar ne nje soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 1 depo, 1 garazh. Apartamenti ndodhet ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€309,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek fusha e Ali Demit. Apartamenti eshte ne faze ndertimi,ka siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne nje o...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€56,950.00
Tirane

OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1 ne "Yrshek" prane rruges Budi. Apartamenti eshte me orientim nga Jugu. Ështe 58 m2 dhe...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€22,600.00
Shkoder

Shitet apartament 1+1 me hipotek banjo korridor me 40 m verand mundesi shtese e rregulluar pallat ekzistues kati 3, ne ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet garsoniere prapa Fakultetit te Mjekesise. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te or...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€27,000.00
Go to top