This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Turke. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banimi te nje pallati te ri. Ka siperfa...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Qendres Globe, ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. K...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament prane Spitalit Amerikan 2. Apartamenti ka siperfaqe prej 103m2, i konvertuar nga 2+1 ne apartament 1+...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,100.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2 📍Ndodhet prane Katedrales ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2 📍Ndodhet prane Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 prane Presidences. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaq...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€850.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndo...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i Bathores, Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te(i fundit) te nje pallat...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mir...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Durresit, prane kafe Flora. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistu...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Ferit Xhajko, prane restorant Durresi. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje palla...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 108.18 m2. Eshte i organizuar...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, te nje pallati ekzistues me si...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Selites. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 560 m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 210m2 i or...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente ne shitje
€350,000.00
Go to top