This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 77 m2 te organi...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te p...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe ka siperfaqe prej 138 m2 te o...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€158,700.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Fresk, prane TV Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 32 m2. Ështe i pozicionuar ne menyre shume favorizuese per cdo Aktivitet Bizn...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 prane Rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 prane Rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir, prane 2 Palmave. Ështe 2+1 i mobiluar, 127 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet dhe 3 ballkone. Ndodhet ne...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,ne katin e trete te banimit. Organizimi i apartamentit behet ne nje sallon kuzhine,2 dhoma gj...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Eshte 3+1 dhe ka siperfaqe prej 124.4 m2 qe perfshin 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Gjendet ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€110.00
Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. N...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€20,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Bedri Koropici, prane Spitalit Amerikan 3. Ështe 2+1, 78 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 b...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Kombinat, prane rruges se "Qelqit". Ështe 124 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Fresk prane rruges "Muhamed Deliu" eshte 88.2 m2 , 2+1 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballko...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Fresk. Ka siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Pervec...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet n...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shqiperi

Vila bashke me token ndodhen ne zonen Sauk i Vjeter, prane unazes se re. Vila ka nje siperfaqe prej 80 m2, eshte e organizuar: 1- Kati i pare eshte...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€200,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir, prane Alpha Bank dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2. Gjendet ne katin e katert te nderteses e cila eshte e pajisur me a...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu I organizuar ne nje siperfaqe totale prej 110 m2. Apartamenti ndodhet ne nje...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€73,700.00
Go to top