This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te p...

Postuar Sep 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ...

Postuar Sep 22, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 77 m2 te organi...

Postuar Sep 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe ka siperfaqe prej 138 m2 te o...

Postuar Sep 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€158,700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mir...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2 📍Ndodhet prane Katedrales ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga:...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit. Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet nga:...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,080.00
Durres

Shitet Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (du...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallat...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 78 m². Apartamenti ndodhet në katin e VIII të banimit të një...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë. Ofron...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Go to top